АНА ПЕТРОВСКА: НЕ СЕ ТОЧНИ НАПИСИТЕ ДЕКА СУМ ПОВИКАЛА ДА НЕ СЕ ГЛАСА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ
АНА ПЕТРОВСКА: НЕ СЕ ТОЧНИ НАПИСИТЕ ДЕКА СУМ ПОВИКАЛА ДА НЕ СЕ ГЛАСА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ
СДСМ СКОПЈЕ: АРСОВСКА НЕ ЗНАЕ НИ КОЛКАВ Е БУЏЕТОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ, А СЕ КАНДИДИРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК
СДСМ СКОПЈЕ: АРСОВСКА НЕ ЗНАЕ НИ КОЛКАВ Е БУЏЕТОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ, А СЕ КАНДИДИРА ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК
Заев: Ја зголемуваме ефикасноста во решавање на проблемите на граѓаните преку нови онлајн алатки
Заев: Ја зголемуваме ефикасноста во решавање на проблемите на граѓаните преку нови онлајн алатки
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ПЛАНЕТАРИУМОТ НА МКЦ ГО ОПРЕМУВАМЕ ПО НАЈНОВИТЕ ТЕХНОЛОШКИ СТАНДАРДИ, СКОПЈЕ МОРА ДА ПРОДОЛЖИ НАПРЕД
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ПЛАНЕТАРИУМОТ НА МКЦ ГО ОПРЕМУВАМЕ ПО НАЈНОВИТЕ ТЕХНОЛОШКИ СТАНДАРДИ, СКОПЈЕ МОРА ДА ПРОДОЛЖИ НАПРЕД
Заев - Бесими: Планот за забрзан економски раст е продолжение на успешните политики за достигнување раст на БДП над 5%, 12 милијарди евра инвестиции и 156.000 нови работни места
Заев - Бесими: Планот за забрзан економски раст е продолжение на успешните политики за достигнување раст на БДП над 5%, 12 милијарди евра инвестиции и 156.000 нови работни места
Арсовска има бугарско државјанство, тврди пратеничката Славјанка од СДСМ
Арсовска има бугарско државјанство, тврди пратеничката Славјанка од СДСМ
ШИЛЕГОВ: ПОЖАРОТ КАЈ БАРАКИТЕ НА ОСНОВЕН СУД Е ИЗГАСНАТ, НЕМА ЖРТВИ И ПОВРЕДЕНИ, НЕМА ОШТЕТЕНИ ВАЖНИ ДОКУМЕНТИ КОИ НЕ СЕ ДИГИТАЛИЗИРАНИ
ШИЛЕГОВ: ПОЖАРОТ КАЈ БАРАКИТЕ НА ОСНОВЕН СУД Е ИЗГАСНАТ, НЕМА ЖРТВИ И ПОВРЕДЕНИ, НЕМА ОШТЕТЕНИ ВАЖНИ ДОКУМЕНТИ КОИ НЕ СЕ ДИГИТАЛИЗИРАНИ
САРАЧИНИ: „ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО ПОБЕДАТ ВМРОВЦИТЕ?“ Закани со убиства, бесење, прогони, затвор, ќотек, судења по кратка постапка…
САРАЧИНИ: „ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО ПОБЕДАТ ВМРОВЦИТЕ?“ Закани со убиства, бесење, прогони, затвор, ќотек, судења по кратка постапка…

СЕ СЛУШААТ ИСТРЕЛИ, ИМА РАНЕТИ: ВО КОНГРЕСОТ НА САД СЕ БИЕ БИТКА МЕЃУ ПОЛИЦИЈАТА И НАСИЛНАТА ОРДА ФАНОВИ НА ТРАМП КОЈА САКА ДА ГИ ЛИНЧУВА КОНГРЕСМЕНИТЕ И СЕНАТОРИТЕ КОИ СЕ ЗАКЛУЧЕНИ ВО ПОДРУМОТ НА КОНГРЕСОТ

Се слушаат истрели, се изнесуваат ранети а можно е и починати од конгресот на САД каде во моментов се води вистинска битка меѓу полицијата и насилниците фанови на Трамп кои влетаа во конгресот за да ги линчуваат конгресмените и сенаторите кои требаше да ги потврдат резултатите од изборите за претседател на кои победи Џо Бајден.

Денеска Трамп во говор пред насорбаната толпа ги охрабри да бидат насилни и да влезат во конгресот за потоа на твитер да ги повика да бидат мирни и да го почитуваат законот?!?!

loading...

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animepahe.cc: Watch Initial D Extra Stage animepahe Episode 2 online anime

Website https://animedao.nl: Watch Broken Blade Picture Drama animedao Episode 6 animedao website reddit

Website https://twistmoe.net: Watch Tonikaku Kawaii: SNS twistmoe Episode Full animes online

Folkd: https://www.folkd.com/user/animefreakws

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/anime-flix