Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
Отворени избирачките места, право на глас имаат 1 824 864 граѓани, се гласа од 7 до 19, сите ќе се проверуваат со фингерпринт
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ДИК: Досега гласале 10.653 лица кои се болни или во затвор кои по правило гласаат 1 ден пред денот на гласање
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ВМРО ДПМНЕ: УАПСЕН КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ДЕЛЧЕВО, НУДЕЛ ПО 50е ЗА ГЛАС!
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
И ЗА ОВИЕ СЕ ШПЕКУЛИРА ДЕКА СЕ ВМРОВЦИ: Кривична пријава против две лица од Кочани за "повреда на слободата на определување на гласачите"
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
ВНИМАВАЈТЕ - Отворен е лажен профил во име на Елизабета Пендаровска, се крадат податоци од граѓаните, се земаат и информации за кредитни картички
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
БРАВО - Гласањето на болните, немоќните, лицата со Ковид-19 и затворениците за локалните избори тече без проблем
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори
(ВИДЕО) ШЕФОТ НА ДИК - Даштевски : Максимално сме подготвени за локалните избори

ШАМАНОТ СО РОГОВИ, КОПЈЕ И КРЗНО ОД МЕЧКА КОЈ СЕ ПРОСЛАВИ НА ДЕНОТ НА УПАДОР ВО КОНГРЕСОТ, ПРОГЛАСЕН ЗА ЛУД ОД СУДСКИТЕ ВЕШТАЦИ – БОЛЕДУВА ОД ШИЗОФРЕНИЈА, БИПОЛАРНО РАСТРОЈСТВО, ДЕПРЕСИЈА, АНКСИОЗНОСТ И РЕДИЦА ДРУГИ МЕНТАЛНИ БОЛЕСТИ!

Адвокатите на неуспешниот актер Џејкоб Чансли кој се прослави на денот на упадот во конгресот со впечатливиот аутфит – рогови од бизон, крзно од мечка и индијанско копје, денеска поднесоа барање за прифаќање на вина и ублажување на казната по дијагнозата на судските вештаци кои му најдоа дијагноза дека е луд, боледува од шизофренија, биполарно растројство, депресија, анксиозност и редица на други ментални пореметувања.

Повеќе за ова на следниот линк. Просто е неверојатно колку настаните во САД личат на настаните кај нас на 27-ми април, и кај нас речиси 90% од тие што упаднаа беа и се ментално нестабилни личности што се виде и на денот на пресудите во судот, реакциите на тие луѓе не беа реакции на нормални луѓе што се свесни што направиле, дека влегле да убиваат пратеници за да спасат мафија од робија…

loading...