Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ШОКАНТНО – ЦЕЛ СВЕТ СЕ ЧУДИ: САМО 7 МИЛИОНИ ОД ВКУПНО 150 МИЛИОНА РУСИ ДОСЕГА СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ СО ВАКЦИНАТА СПУТНИК А ПУТИН ПРАТИ 3 МИЛИОНА ВАКЦИНИ ВО СТРАНСТВО?!?!

Airfinity puts cumulative production of the Sputnik V vaccine to March 12 at around 12.3 million doses, far behind Pfizer, AstraZeneca, Moderna, and the two Chinese vaccines, Sinovac and Sinopharm. Pfizer is way out in front, having made 133.5 million doses.

As of the end of February, Russia had produced 10.7 million doses of vaccine, sending 3.7 million abroad, according to Airfinity. That would leave just 7 million shots of the two-dose vaccine for its population of 145 million.

loading...

AnimeFreak: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak death note

Website https://animedao.nl: Watch Very Private Lesson animedao Episode 2 fruits basket animedao

Website https://animekisa.in: Watch Ninjala 2D Cartoon Anime (Dub) animekisa Episode 5 animekisa

Fushigiboshi no☆Futagohime (https://kissanime.mx/m/mgPl) Episode 51

Hdvietnam: http://www.hdvietnam.com/members/animefreakws.2039623/

Rctech: https://www.rctech.net/forum/members/kissanimemx-253959.html