(ВИДЕО) Заев од Охрид: Победуваме со обединување околу политиките што гарантираат напредок и економски раст
(ВИДЕО) Заев од Охрид: Победуваме со обединување околу политиките што гарантираат напредок и економски раст
ДУИ и ДПА постигнаа договор, во втор круг се ЗАЕДНО!
ДУИ и ДПА постигнаа договор, во втор круг се ЗАЕДНО!
ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје

ШОКАНТНО: ПОВЕЌЕТЕ ОД ТРАМПОВИТЕ БАРАБИ КОИ ВЛЕТАА ВО КОНГРЕСОТ СЕ ПОЛИЦАЈЦИ ОД ВНАТРЕШНОСТА, ВОЈНИЦИ И ПОЖАРНИКАРИ!

ФБИ повика локалните полиции и пожарникарски бригади да ги идентификуваат нивните припадници кои учествувале во упадот во Конгресот и да им дадат отказ. Во исто време ПЕНТАГОН прави истрага колку војници имало на протестите.

Според некои анализи повеќето протестанти се поранешни или сегашни војници, полицајци од внатрешноста и пожарникари.

loading...

Website https://aniwatch.pro: Watch Sailor Moon SuperS aniwatch Episode 39 anime online

Website https://animebee.to: Watch Little Witch Academia (Dub) animebee Episode Full anime online

Yu Yu Hakusho: The Movie (Dub) (https://animeflix.nl/m/VBbM) Episode Full

AnimeHeaven: Fudanshi Shoukan: Isekai de Shinjuu ni Hameraremashita anime episode Full online free at https://animeheaven.pro anime in heaven

Lifeofpix: https://www.lifeofpix.com/photographers/animefreakws/

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/animefreakws