Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
Ние сме сигурни победници и во вториот круг на изборите, вели Илиевски
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
МАЛЕСКИ -ЗАКЛУЧОК ОД ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ: Подем на националистите и на радикалите
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
Шилегов: Скопје тргна напред, сите кои го носите во срцето, излезете на избори!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
(ВИДЕО) Кондовски: Битола ќе доживее економски и инфраструктурен бум!
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
ИСМЕТ РАМАДАНИ: МАКЕДОНСКИОТ ГЛАСАЧ ГЛАСА ЕМОТИВНО И МИСЛИ ОД ДЕНЕСКА ЗА УТРЕ
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
Иванов: ВМРО-ДПМНЕ не е партија на која треба да ѝ се даде централна власт
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување
МИЦКОВСКИ Е ДАЛЕКУ ОД СВЕСТА НА МУЦУНСКИ - Муцунски испи кафе со противкандидатите: Потребно ни е обединување

(ВИДЕО) ЦРНО ИМ СЕ ПИШУВА НА ТРАМПОВИТЕ БАНДИТИ: РЕЧИСИ СИТЕ ШТО ВЛЕГОА ВО КОНГРЕСОТ ЗАВРШИЈА ВО ЗАТВОР ИЛИ ДОБИЈА ОТКАЗ ОД РАБОТНИТЕ МЕСТА

Ментално нестабилни импулсивни луѓе што не мислат на последиците, тоа е карактеристика за речиси сите што влетаа во конгресот на 6-ти јануари. 4 од нив починаа на лице место или беа застрелани или прегазени, додека сега повеќето се уапсени за неовластен насилен влез во Конгресот што е посебено казниво во кривичниот законик на САД а оние пак кои не се уапсени а се видени на снимките се отпуштени од работа затоа што фирмите не сакаат да бидат поврзани со домашни терористи па така многу од нив кои беа професори на факултети, директори на фирми, адвокати па дури имаше и локални парламентарци или добија откази или се пред отказ.

Целата сторија на УСА ТУДЕЈ.

loading...

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Website https://animeflix.nl: Watch Toriko the Movie: Secret Recipe of Gourmet God! animeflix Episode Full animeflix banana fish

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE

TwistMoe: Appleseed XIII Remix Movie 1: Yuigon (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net english anime

Redsea gov: http://www.redsea.gov.eg/taliano/Lists/Lista%20dei%20reclami/DispForm.aspx?ID=133383

Deviantart: https://www.deviantart.com/gogoanimelol