СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
СЕ ОСТВАРИ ВЕТУВАЊЕТО НА ЗАЕВ И СДСМ ОД 2016-ТА: Просечната нето плата во март 31.080 денари
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Оскаровецот Вангелис починал од Ковид-19 во Франција
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
Комисијата за односи со верските заедници: Ги подржуваме мудрите чекори во црковната дипломатија
ТРАГИ КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
ТРАГИ КОМИЧЕН ОБИД НА МИЛОШОСКИ ДА ГО ОЦРНИ ЏАФЕРИ КОЈ САМО ШТО СЕ ВРАТИ ОД БОИШТАТА ВО УКРАИНА И ДА ГО ПРЕСТАВИ КАКО ПИОН НА ПУТИН ЗАТОА ШТО ЛАНИ ДАЛЕКУ ПРЕД ВОЈНАТА ПРИМИЛ ИСЛАМСКА ДЕЛЕГАЦИЈА ОД ЧЕЧЕНИЈА?!?!
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите
Канада го забрани достапот на „Хуавеј” до 5Г мрежите
СЕ РАСПАДНА ПРИКАЗНАТА НА РУСИЈА ДЕКА ВОЈНАТА БИЛА ЗА ДЕНАЦИФИКАЦИЈА НА УКРАИНА, СЕПАК БИЛА ЗА КРАДЕЊЕ ТЕРИТОРИЈА: Херсон ќе стане дел од Русија, тврди новиот гувернер
СЕ РАСПАДНА ПРИКАЗНАТА НА РУСИЈА ДЕКА ВОЈНАТА БИЛА ЗА ДЕНАЦИФИКАЦИЈА НА УКРАИНА, СЕПАК БИЛА ЗА КРАДЕЊЕ ТЕРИТОРИЈА: Херсон ќе стане дел од Русија, тврди новиот гувернер
ПОКАЗНА ВЕЖБА НА ПОЖАРНИКАРИТЕ ВО ПРОБИШТИП, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НАЈАВИ НАБАВКА НА НОВО ПРОТИВПОЖАРНО ВОЗИЛО КОЕ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СЛЕДНИТЕ ДЕНОВИ
ПОКАЗНА ВЕЖБА НА ПОЖАРНИКАРИТЕ ВО ПРОБИШТИП, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НАЈАВИ НАБАВКА НА НОВО ПРОТИВПОЖАРНО ВОЗИЛО КОЕ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СЛЕДНИТЕ ДЕНОВИ
Митева и Пецаков од ВМРО ДПМНЕ учесници на програма која промовира одржлива професионална врска и пријателство помеѓу Република Македонија и САД
Митева и Пецаков од ВМРО ДПМНЕ учесници на програма која промовира одржлива професионална врска и пријателство помеѓу Република Македонија и САД

(ВИДЕО) Вознемирувачки сцени на погребот на убиената палестинска новинарка

Инцидент се случи при погребот на познатата палестинска новинарка Ширин Абу Акле, која беше убиена во средата додека известувала за воената рација во градот Џенин на Западниот брег.

Израелската полиција употреби солзавец кон присутните на поворката, кои сакаа пеш да го пренесат ковчегот со телото на новинарката од болницата до црквата.

Ожалостените го изнеле ковчегот на Абу Акле од болницата, но израелската полиција ги натерала телото да го пренесат со автомобил.

Европската унија ја осуди „прекумерната употреба на сила и непочитувањето на израелската поција кон учесниците на погребната поворка“, изјави високиот претставник за надворешна и безбедносна политика, Жозеп Борел.

Белата куќа порача дека е „крајно вознемирена“ од снимките од погребот на Абу Акле. Вчера американскиот претседател Џо Бајден изјави дека треба да се истражи смртта на новинарката.

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

The Strongest Sage with the Weakest Crest Episode 12

anime websites 4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

Attack on Titan (Dub) Episode 18

Kiss x Sis

anime stream Attack on Titan Season 3 (Dub)

tải go88