Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ШИЛЕГОВ: Постои разлика кога правите нешто за себе и кога правите нешто за сите

Нашата заложба зад БРТ проектот е да воведеме нов сообраќаен систем од кој сите наши сограѓани ќе имаат секојдневна корист, почнувајќи од времето кое ќе го заштедат патувајќи, до позитивниот ефект кој овие две линии ќе го имаат за намалување на загадувањето во градот.

Но, најважно од сѐ – со овој проект сакаме да покажеме колку многу може да се постигне доколку имате желба и решителност да постапувате исправно и за доброто на сите околу вас. Само за споредба, целиот БРТ проект за кој веруваме дека ќе направи вистинска разлика за Скопје и сите негови жители, чини само една десетина од таканаречениот проект Скопје 2014.

Продолжуваме понатаму.
#ЧекорПоЧекор #СкопјеЕднаПоинакваПриказна

loading...

Linebarrels of Iron (Dub) Episode 2

Tenchi Muyou! Ryououki 3rd Season: Tenchi Seirou naredo Namitakashi? (https://aniwatch.pro/m/ALLB) Episode Full

Watch anime online for free at AnimeFreak anime websites

Website https://gogoanime.be: Watch Wolverine (Dub) gogoanime Episode 12 watch anime dub

Trainsim: https://www.trainsim.com/vbts/member.php?445269-Username-kissanimemx

Tune: https://tune.pk/user/animeflixnl/about