БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
БРАВО - КОЖУВЧАНКА ДОНИРАЛА НАД 160 000 ЕВРА НА КАВАДАРЧАНИ!
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
Премиерот Ковачевски на ФБ: Благовремената и координирана реакција го спречи ширењето на пожарот во Битола и предизвикување на поголема штета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
ОВА Е НАЈГОЛЕМ СРАМ ЗА ДРЖАВАТА: Наместо да ги повлечат тужбите против воените инвалиди и членовите на семејствата на загинатите припадници на безбедносните сили, МВР отиде дотаму што поднесе тужби дури и против членовите на семејствата на загинатите полицајци со законска камата да ја вратат земената оштета
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
Славењето на Водици во реканското село Битуше е посебно доживување, различно од другите македонски села и градови
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
ЛДП се шири со нови општински организации. Вечерва во хотел Сириус, се одржа основачко Собрание на општинската организација на ЛДП - Василево
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
Комерцијална банка и East Gate Mall - заедно за нова радост! Подари 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари во вид на подарок-картичка и израдувај ги оние што најмногу ти значат
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
АНАСТАСОВ: УЛИЦИТЕ ВО ПРОБИШТИП СЕ ЧИСТАТ И ПОСОЛУВААТ РЕДОВНО, СЕПАК ДА СЕ ВОЗИ ВНИМАТЕЛНО
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања
Демократски сојуз: ВМРО-ДПМНЕ, продолжува со монструозни конструкции и обвинувања

ДА ИГРАТЕ СЛОТ КАЗИНО ДУРИ И НА СМАРТ ЧАСОВНИК?! ТИМОТ НА CASINOEURO ЈА ПРОБА И ТАА МОЖНОСТ!

Зарем е можно да играте онлајн казино игри на зглобот од вашата рака? CASINOEURO го овозможува токму тоа! Иако на прв поглед изгледа како нешто фантастично, но сепак тестирањето на смартчасовник како подлога за играње на казино игри не е она што беше најчудно од тестовите што беа направени на нивниот ЈУТУБ канал.

Јутуб каналот на CASINOEURO привлече големо внимание во минатите години доколку не сте знаеле. Со преку 200 000 прегледи кои секој ден растат, тие се спремни да одат до бескрај за да ги задоволат своите гледачи. Една од желбите на гледачите беше да се тестираат сите можни гаџети на кои може да се играат игрите на CASINOEURO, секако освен вашиот лап топ и смартфон кои се очигледни кандидати, но сепак намерата беше тој опсег да се прошири драстично на уреди кои се користат сега но и уреди кои беа легендарни и славни во минатото.

И нивната желба беше услишена, дури и над нивните очекувања.

Заклучокот е дека смарт часовниците се корисни за играње слот игри. Добро не баш како на смартфон, но сепак е можно!

CasinoEuro тимот ги проба двата најголеми соперници на пазарот за паметни часовници, беа соочени Ејпл и Андроид уредите за да видиме кој е подобар. И за прв пат можеби во историјата, тие извадија нерешено! Иако и двата уреда успеаја да ја отворат веб страната на CASINOEURO, сепак опцијата да се играат игри не беше овозможена.

Иако смарт часовниците не се покажаа толку добри како што се очекуваше, сепак тимот на CasinoEuro не изгуби надеж, па пробаа и други откачени уреди и можности за играње на казино игри. Тие тестираа дури и дигитален билборд каков што гледате секој ден на улиците на вашиот град, но тоа не беше најголемиот екран на кој пробаа да играат.

Но она што беше особено интересно е тестирањето дали може да играте игри додека возите Тесла и тоа на автоматски мод кога вие не управувате со возилото туку тоа самото вози по зададената дестинација?!

Сите тие луди идеи беа зададени од гледачите на Јутуб каналот на CasinoEuro.

Покрај тоа што ги тестираа уредите на Нинтендо, она што беше интересен фокус беа уредите на НОКИА кои беа главни гаџети пред 20 години, па така беше многу интересно да се тестираат и тие. Откако Нокиа 3310 беше брзо отфрлена и како тешка цигла успеа да продре неколку спратови надолу во зградата каде што се снимаше видеото, на ред дојде славниот ЕНГЕЈЏ, но и тој немаше броусер па така не можеше да го отвори сајтот на CASINOEURO.

Немој да бидеш изненаден на што се можеш да играш казино игри, опсегот е поголем од што можеш да замислиш. Изговорот дека немаш на што да играш нема да ти помине, ниту пак ќе успееш да си ја најдеј играта која најмногу ти лежи. Ако ги погледнеш видеата на јутуб каналот на CASINOEURO ќе видиш многу игри од кои некоја ќе ти се допадне. Можноста да не најдеш игра која ќе ти биде омилена е просто сведена на нула.

Дури и ако не си обожавател на игри, ќе бидеш фасциниран од изборот на гаџети кои беа тестирани за време на целиот видео клип, па така слободно погледни го видеото на овој линк.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

dubbed anime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season

anime websites Black Clover (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc