ПЕРФИДНИ ЛИЦЕМЕРИ: ЗА ВМРОВЦИТЕ СИНОТ НА ХОРХЕ НЕ БЕШЕ ПРОБЛЕМ ДА ОДИ КАЈ ПАПАТА, НО УДРИЈА ПО ЌЕРКАТА НА КОВАЧЕВСКИ
ПЕРФИДНИ ЛИЦЕМЕРИ: ЗА ВМРОВЦИТЕ СИНОТ НА ХОРХЕ НЕ БЕШЕ ПРОБЛЕМ ДА ОДИ КАЈ ПАПАТА, НО УДРИЈА ПО ЌЕРКАТА НА КОВАЧЕВСКИ
(ФОТО) Ковачевски со италијанскиот премиер Марио Драги: Добрите релации со Италија се можност за натамошно унапредување на економската соработка
(ФОТО) Ковачевски со италијанскиот премиер Марио Драги: Добрите релации со Италија се можност за натамошно унапредување на економската соработка
СУДИРОТ НА РЕЏЕП ТАИП ЕРДОГАН СО САД И НАТО И ПРАВИ ГОЛЕМА ШТЕТА НА МАКЕДОНИЈА
СУДИРОТ НА РЕЏЕП ТАИП ЕРДОГАН СО САД И НАТО И ПРАВИ ГОЛЕМА ШТЕТА НА МАКЕДОНИЈА
ЕРДОГАН СЕ НАЛУТИ ШТО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР ЛОБИРАЛ ВО САД ДА НЕ ИМ СЕ ПРОДАВААТ НАЈНОВИ ВОЕНИ АВИОНИ НА ТУРЦИТЕ: МИЦОТАКИС ВЕЌЕ НЕ ПОСТОИ ЗА МЕНЕ, ИЗЈАВИ ЕРДОГАН
ЕРДОГАН СЕ НАЛУТИ ШТО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР ЛОБИРАЛ ВО САД ДА НЕ ИМ СЕ ПРОДАВААТ НАЈНОВИ ВОЕНИ АВИОНИ НА ТУРЦИТЕ: МИЦОТАКИС ВЕЌЕ НЕ ПОСТОИ ЗА МЕНЕ, ИЗЈАВИ ЕРДОГАН
СПАСОВСКИ: Благодарност за укажаното братољубие од српскиот Патријарх Порфириј, кога браќата се сакаат, се радуваат и Небото и Земјата
СПАСОВСКИ: Благодарност за укажаното братољубие од српскиот Патријарх Порфириј, кога браќата се сакаат, се радуваат и Небото и Земјата
ДОДЕКА КРИПТОВАЛУТИТЕ БЕЛЕЖАТ ВРТОГЛАВ ПАД НА БЕРЗИТЕ, ШЕФИЦА НА ММФ ЛАГАРД ГИ ДОТЕПА: КРИПТОВАЛУТИТЕ СЕ БЕЗВРЕДНИ, МОРА ДА НАЈДЕМЕ НАЧИНИ ДА ГИ ЗАШТИТИМЕ НЕУКИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ОД ВАКВИ ИЗМАМИ ВО КОИ ГИ ГУБАТ СВОИТЕ ЗАШТЕДИ
ДОДЕКА КРИПТОВАЛУТИТЕ БЕЛЕЖАТ ВРТОГЛАВ ПАД НА БЕРЗИТЕ, ШЕФИЦА НА ММФ ЛАГАРД ГИ ДОТЕПА: КРИПТОВАЛУТИТЕ СЕ БЕЗВРЕДНИ, МОРА ДА НАЈДЕМЕ НАЧИНИ ДА ГИ ЗАШТИТИМЕ НЕУКИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ОД ВАКВИ ИЗМАМИ ВО КОИ ГИ ГУБАТ СВОИТЕ ЗАШТЕДИ
Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ

ДЕЦА АКО НЕ МОЖЕ ДА ТРПИТЕ КРИТИКА НЕ СЕ БАВЕТЕ СО ЈАВНА РАБОТА: Се самоуби позната српска инфлуенсерка

Српската инфлуенсерка Кристина Кика Ѓукиќ се самоуби, а за тоа јавноста ја извести нејзината пријателка, инфлуенсерката Лаура Тешановиќ.

Кика Ѓукиќ беше српска гејмерка, јутјуберка и инфлуенсерка чиј канал на Јутјуб „К1КА“ во октомври 2019 година имаше околу 639 илјади претплатници.

„Со голема болка ве известувам дека мојата Кика почина вчера. Ќе ве известам за датумот на погребот“, напиша нејзината мајка на Инстаграм.

Кика извршила самоубиство во својот стан ноќта помеѓу 8-ми и 9-ти декември. Таа долго се борела со притисок од јавноста, а како што рекла нејзината соработничка, со години водела борба со булинг.

Таа изминатиот период се борела со осуди и критики на социјалните мрежи и на крајот, за жал, се откажала и кренала рака на себе.

Во видео кое своевремено го објави на социјалните мрежи, таа објасни како не може никому да му угоди, што и да прави и дека луѓето постојано ќе ја критикуваат и ќе кажуваат погрдни зборови.

– Правете што сакате во животот, луѓето ќе с…. секако што и да направите, важно е да си среќен, стои во описот на видеото во кое таа детално објаснила низ каков хорор поминала низ годините.

Последното видео на инфлуенсерката е објавено на Јутјуб пред само неколку денови.

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

My Hero Academia (Dub)

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 14

Hunter x Hunter (2011)

online anime 4Anime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

english anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO