ЕВЕ КОЛКУ ПАРИ СЕ ВРТАТ ВО ГРАДЕЖНИШТВОТО, ЗАТОА НЕ ТРЕБА МОРАТОРИУМИ И СУСПЕНЗИЈА НА ДУПОВИ: Продаден недвижен имот вреден 693 милиони евра во 2020 година
ЕВЕ КОЛКУ ПАРИ СЕ ВРТАТ ВО ГРАДЕЖНИШТВОТО, ЗАТОА НЕ ТРЕБА МОРАТОРИУМИ И СУСПЕНЗИЈА НА ДУПОВИ: Продаден недвижен имот вреден 693 милиони евра во 2020 година
Кузеска за „Само вистина“: ВМРО-ДПМНЕ кочи, седи настрана и се моли државата да не успее, но ќе успееме заедно со граѓаните
Кузеска за „Само вистина“: ВМРО-ДПМНЕ кочи, седи настрана и се моли државата да не успее, но ќе успееме заедно со граѓаните
БРАВО - ПО КОРОНА КРИЗАТА СЕ ВРАЌАМЕ ВО НОРМАЛА: Народна банка предвидува закрепнување на економијата и раст на БДП од 3,9 проценти
БРАВО - ПО КОРОНА КРИЗАТА СЕ ВРАЌАМЕ ВО НОРМАЛА: Народна банка предвидува закрепнување на економијата и раст на БДП од 3,9 проценти
ПРЕКРАСНА ВЕСТ ЗА ВАКЦИНАТА СИНОВАК КОЈА ЈА ОЧЕКУВАМЕ ВО 500 000 ПРИМЕРОЦИ: ИНДОНЕЗИЈА СЕ СПАСИ ОД ПАНДЕМИЈАТА СО ОВАА ВАКЦИНА, ПОДАТОЦИТЕ ДОСЕГА ВЕЛАТ ДЕКА Е 98% ЕФЕКТИВНА ПРОТИВ СМРТНИ ПОСЛЕДИЦИ И 96% ЕФЕКТИВНА ПРОТИВ ХОСПИТАЛИЗАЦИЈА!
ПРЕКРАСНА ВЕСТ ЗА ВАКЦИНАТА СИНОВАК КОЈА ЈА ОЧЕКУВАМЕ ВО 500 000 ПРИМЕРОЦИ: ИНДОНЕЗИЈА СЕ СПАСИ ОД ПАНДЕМИЈАТА СО ОВАА ВАКЦИНА, ПОДАТОЦИТЕ ДОСЕГА ВЕЛАТ ДЕКА Е 98% ЕФЕКТИВНА ПРОТИВ СМРТНИ ПОСЛЕДИЦИ И 96% ЕФЕКТИВНА ПРОТИВ ХОСПИТАЛИЗАЦИЈА!
(ВИДЕО) КОМИЧАРОТ НИМЕШ ПАТЕЛ: ЈОГАТА Е ИЗМАМА, ЈА ИЗМИСЛИВМЕ НИЕ ИНДИСКИТЕ МАЖИ ЗАТОА ШТО САКАМЕ ДА ГЛЕДАМЕ ЖЕНИ СТЕГНАТИ ВО ХЕЛАНКИ НАПУПЕНИ
(ВИДЕО) КОМИЧАРОТ НИМЕШ ПАТЕЛ: ЈОГАТА Е ИЗМАМА, ЈА ИЗМИСЛИВМЕ НИЕ ИНДИСКИТЕ МАЖИ ЗАТОА ШТО САКАМЕ ДА ГЛЕДАМЕ ЖЕНИ СТЕГНАТИ ВО ХЕЛАНКИ НАПУПЕНИ
СЕГА ЌЕ СЕ КАЕ ШТО НЕ ИЗБЕГА КОГА МОЖЕШЕ - Уште 30 дена притвор за Камчев, определен притвор и за Груевски
СЕГА ЌЕ СЕ КАЕ ШТО НЕ ИЗБЕГА КОГА МОЖЕШЕ - Уште 30 дена притвор за Камчев, определен притвор и за Груевски
(ВИДЕО) Премиерот на Шпанија Санчез до македонските граѓани: Оддаваме почит кон премиерот Заев и сите граѓани, може да сметате на нашата поддршка кон ЕУ
(ВИДЕО) Премиерот на Шпанија Санчез до македонските граѓани: Оддаваме почит кон премиерот Заев и сите граѓани, може да сметате на нашата поддршка кон ЕУ
ЗЛАТКО МАРИН: Се радувам што населбата Лисиче, конечно, по 60 години ќе добие сосема нова и современа училишна зграда
ЗЛАТКО МАРИН: Се радувам што населбата Лисиче, конечно, по 60 години ќе добие сосема нова и современа училишна зграда

Идеалниот подарок за Денот на вљубените се крие во новите колекции на Fashion Group

Иако во сосема поинакво издание од оние на кои досега сме навикнати, овој викенд се случува најголемиот празник на вљубените кој не можете, а да не го сакате.

Викедов ја славиме љубовта од сите аспекти – не само љубовта кон партнерот, туку и кон вашите најмили, семејството, пријателите и најважно, кон самите вас.

Ако веќе испланиравте купување на класичен подарок, брендовите на Fashion Group се тука да ве предомислат и сосема навреме, да ве запознаат со најстилските парчиња и подароци што сте ги виделе во последно време.

За да ви ја олесниме потрагата по совршениот подарок, создадовме неодолива колекција https://bit.ly/3p9GYHb едноставно наречена „Модерен Валентајн“, во која ќе најдете сè што замислувавте дека е соодветно за овој Ден на вљубените.

Сите производи од колекцијата ќе ги најдете онлајн и во продавниците на нашите брендови, а она на што знаеме дека дополнително ќе се израдувате е фактот што дел од парчињата сè уште се на неодоливо намалување.

Покрај совршената колекција за овој празник, сосема навреме, голем дел од брендовите на Fashion Group ги претставија своите нови пролетни колекции, меѓу кои и можеби најсоодветниот за овој празник – Women’secret. Погледнете ја колекцијата на линкот https://bit.ly/376VetY .

Полна со парчиња за сечиј вкус, оваа магична колекција е олицетворение на она како треба да изгледа долната облека во која секогаш ќе се чувствувате свои, а истовремено ќе изгледате прекрасно.

Дизајнерите за брендот за оваа сезона предлагаат ултра секси парчиња кога е долната облека во прашање, но она што радува е тоа што истите се и неодоливо удобни, па ќе можете да ги носите и во оние денови кога едноставно сакате да се чувствувате убаво.

Како и секогаш, исклучителен акцент при создавањето на истата е ставен на материјалите, па како што објаснуваат од брендот, во моментите кога ја носите се чувствувате како таа да е вашата втора кожа, што многу девојки го потврдуваат.

Овој викенд, не заборавајте и да се запознаете со новиот бренд на Fashion Group, Miss Sixty чии парчиња не враќаат во едно прекрасно носталгично време, овојпат со модерен твист и колекција полна тренди производи. Пронајдете ги продавницата на Fashion & Friends или онлајн https://bit.ly/3rQ7s2b .

Секогаш, без разлика на поводот, брендовите на Fashion Group се тука за вас, па така и овојпат ве подготвуваме за еден од најубавите празници во годината со дополнителни намалувања и изненадувања на нашиот Инстаграм профил!

Parfois часовник https://www.fashiongroup.com.mk/casovnik/211659-casovnik

Parfois привезок https://www.fashiongroup.com.mk/privrzok-za-klucevi-2/211701-privrzok-za-klucevi

Women’ secret боди https://www.fashiongroup.com.mk/bodi-c/172232-bodi-c

Women’ secret градник https://www.fashiongroup.com.mk/gradnik-d/172487-gradnik-d

Women’ secret пижами https://www.fashiongroup.com.mk/pizami/170029-pizami

Miss sixty фустан https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/211123-fustan

Miss sixty патики https://www.fashiongroup.com.mk/patiki/211081-patiki

loading...

AnimeDao animedao twitter: DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 24

AnimeFreak animefreak site: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 5 (https://animefreak.ws/m/dvMA/ep-5)