ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
ПРОФЕСОРОТ НАНО РУЖИН СТАНА ПРОФЕСОР НА УНИВЕРЗИТЕТОТ НА ОБЕДИНЕТИТЕ НАЦИИ ВО БЕЛГРАД
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СПОРЕДЕНО СО МИНАТИЕ ИЗБОРИ ВО 2017-ТА ГОДИНА, РЕЧИСИ 230 000 ГЛАСАЧИ ОСТАНАА ДОМА НА ОВИЕ ИЗБОРИ И РЕШИЈА ДА НЕ ГО ДАДАТ СВОЈОТ ГЛАС НИКОМУ
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
СЕ ОГЛАСИ ЗАЕВ: Граѓаните пратија порака и ние таа порака мораме да ја слушаме, да ја разбереме и да постапуваме по неа
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
Кондовски кон битолчани: Вашата поддршка ми значи, одиме на голема победа!
ЛАДИЧ: Киносалата „Рудар“ во Пробиштип е во финална подготовка
ЛАДИЧ: Киносалата „Рудар“ во Пробиштип е во финална подготовка
АКО СЕ ДОДАДАТ ГЛАСОВИТЕ НА БЕСА И ЛДП/ДОМ НА ОНИЕ ШТО ГИ ОСВОИ СДСМ, ОВИЕ ИЗБОРИ СЕ НЕРЕШЕНО ЗА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА!
АКО СЕ ДОДАДАТ ГЛАСОВИТЕ НА БЕСА И ЛДП/ДОМ НА ОНИЕ ШТО ГИ ОСВОИ СДСМ, ОВИЕ ИЗБОРИ СЕ НЕРЕШЕНО ЗА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА!
OPEL ПРОВЕРКА НА СИСТЕМОТ ЗА СОПИРАЊЕ - ПОПУСТ 15% ВО ЕУРОИМПЕКС
OPEL ПРОВЕРКА НА СИСТЕМОТ ЗА СОПИРАЊЕ - ПОПУСТ 15% ВО ЕУРОИМПЕКС
Шилегов убеден: Победа во втор круг!
Шилегов убеден: Победа во втор круг!

МКЦ: Ве известуваме дека остануваат уште два дена до единаесеттото издание на фестивалот на нова музика ЗДРАВО МЛАДИ!

Почитувани,

Ве известуваме дека остануваат уште два дена до единаесеттото издание на фестивалот на нова музика ЗДРАВО МЛАДИ! Настапуваат Hercules & Love Affair (dj set), DJ FITZ, Belgrado, KOIKOI, Murman Tsuladze, Peki Pele, Луфтханза, ИСКРА, Blackstate и Shortparis. Покрај музичката програма ја имаме и изложбата на Бранкица Јордановска под наслов „Маска или преобразба на изопаченото“.

Повеќе информации за настапувачите можете да најдете на www.zdravomladi.com

Фестивалот ќе се реализира согласно актуелните мерки/протоколи за организирање настани во отворен простор.
Билетите изнесуваат 400 денари, истите се достапни на www.bileti.mkc.mk.

Фестивалот е поддржан од Делегацијата на Европската Унија во Скопје и Europe House Skopje.

loading...

GoGoAnime: Mermaid Forest (Dub) anime episode 13 online free at https://gogoanime.be gogoanime demon slayer

AnimeDao: The Researcher's Search - Perspectivenbox anime episode Full online free at https://animedao.nl boku no hero academia animedao

Watch Fresh Precure! Episode 50

AniWatch: Asobi Asobase OVA anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch anime free

Hub docker: https://hub.docker.com/u/gogoanimelol

Goodreads: https://www.goodreads.com/user/show/136163813-kissanimemx