ЈАКИМОВСКИ: Ристо Пенов многу ќе ја засили владата, тој е еден од нашите најдобри политичари и менаџери

– Дури мислам дека Пенов треба да добие многу појак ресор затоа што човекот е еден од нашите најдобри политичари и менаџери. Ако стане министер владата ќе добие многу на квалитет.

Градоначалникот на Карпош, Стевчо јакимовски во стримот на Инфомакс.

Link with us
  • rikvip android rikvip tai game bai rikvip
  • sun win tại sunwin về iphone sunwin cho ios
  • go88 go88 go math
Game bài đổi thưởng